Szkolenia MLM

Sekret Twojego sukcesu

Niemal w każdej działalności mamy do czynienia ze sprawdzoną technologią pracy. Aby uzyskać rezultat końcowy trzeba wykonać pewien zestaw czynności, które prowadzą do uzyskania zamierzonego wyniku.

Jest oczywiste, że chcąc na przykład zbudować dom - powinniśmy zacząć od wybrania projektu i zaplanowania w czasie całej inwestycji. Budowę zaczynamy zawsze od stworzenia solidnych fundamentów.

More...

Nie zaczynamy od zakupu mebli, okien czy zrobienia konstrukcji dachu. Podstawową kwestią jest wybór firmy budowlanej.

Przepis postępowania, który prowadzi do uzyskania określonego rezultatu nazywany jest często ?algorytmem?. Z algorytmami mamy do czynienia niemal wszędzie. Prostym przykładem algorytmu jest np. książka kucharska. Taka książka to po prostu zestaw sprawdzonych w praktyce przepisów, których realizacja zapewnia uzyskanie określonego wyniku w przygotowywaniu poszczególnych potraw.

Rozpoczynając dowolną działalność zaczynamy zazwyczaj od zdobycia wiedzy na dany temat. Bardzo często, aby przystąpić do wykonywania danej profesji musimy ukończyć studia. Zazwyczaj wymaga to poświęcenia około 5 lat, tylko po to, aby zdobyć podstawowe kompetencje. Dopiero po studiach i odbyciu stażu rozpoczynamy właściwe wykonywanie określonego zawodu.

Każdego dnia w branży MLM swoją własną działalność rozpoczynają kolejne osoby. Pytanie brzmi - ilu z nich ma odpowiednią wiedzę, umiejętności i postawę niezbędną do prowadzenia własnego biznesu w ramach marketingu sieciowego?

Budowanie struktur w marketingu sieciowym rządzi się pewnymi określonymi zasadami. Wyobrażenia na temat sposobów budowania struktury są diametralnie różne u osób które dopiero zaczynają oraz tych, którzy odnoszą już sukcesy. Najczęściej początkowe pomysły są błędne.

Jeśli mógłbym udzielić jednej, konkretnej wskazówki dla osoby, która chce osiągać szybkie efekty w MLM to sugerował bym podjęcie jednej ważnej decyzji. Była by to decyzja o tym aby brać udział we wszystkich profesjonalnych szkoleniach, do których tylko mamy dostęp.

Poniżej znajduje się kilka wskazówek, które pozwolą Ci maksymalnie wykorzystać każde szkolenie:

 1. Przyjedź na spotkanie trochę wcześniej i zajmij miejsce z przodu (w pierwszym lub drugim rzędzie).
 2. Zabierz ze sobą kalendarz, notatnik i przybory do pisania. Notuj w punktach te wskazówki, które możesz od zaraz zastosować w swoim biznesie.
 3. Zadawaj pytania i bierz udział w dyskusji, zawsze gdy jest to możliwe.
 4. Proś o pomoc w rozwijaniu Twojej struktury i oferuj w zamian swoje pełne zaangażowanie.
 5. Miej otwarty umysł. Nie odrzucaj żadnej idei tylko dlatego, że masz inne doświadczenia lub coś wydaje Ci się zbyt proste, albo zbyt trudne.
 6. Natychmiast po szkoleniu wprowadź w życie wszystkie zdobyte informacje. To najważniejszy punkt. Jeśli od razu nie wcielisz w życie pomysłów wyniesionych ze szkolenia to prawdopodobnie nigdy tego nie zrobisz. To REALIZACJA odróżnia liderów MLM od wiecznych studentów MLM.

Szkolenia MLM są fundamentem, na którym zbudujesz Twoją organizację. Bez szkoleń wszystko wydaje się bardzo trudne. Praca i wysiłek, który wkładasz w rozwijanie struktury zostanie zwielokrotniony jeśli będziesz potrafił promować szkolenia, seminaria i warsztaty. Jeśli zabierasz ze sobą na szkolenie całą swoją grupę to obroty i rozwój sieci nabierają ogromnego tempa. Systematyczny udział w szkoleniach MLM zapewni Ci odkrycie ?algorytmu? sukcesu w tym biznesie. Jeśli masz własną listę celów, to szkolenia wskażą Ci sprawdzone sposoby ich realizacji.

Budowa domu bez odpowiedniej wiedzy kończy się porażką. Podobnie budowa struktury bez właściwego przygotowania i wiedzy jest źródłem niepowodzenia.

Szkolenia MLM są okazją do integracji oraz wymiany doświadczeń. To podczas szkoleń zapadają decyzje dotyczące pełnego zaangażowania. Udział oraz promowanie szkoleń w Twojej strukturze otworzy Ci drogę do sukcesów w profesjonalnej działalności w marketingu sieciowym.

A jakie najważniejsze korzyści Twoim zdaniem zapewnia udział w profesjonalnych szkoleniach MLM?

Zastrzegam sobie prawo do usuwania komentarzy, które są złośliwe, ofensywne lub niezwiązane z tematem.
Więcej informacji w Polityce Komentarzy.

 • Świetne i profesjonalne szkolenia i nawet zostałam uwieczniona na zdjęciu 😉

 • Zarówno szkolenia internetowe jak i te stacjonarne przynoszą wielkie korzyści, bo uświadamiają nam to, że nasza wiedza nie jest tak rozległa jak nam się początkowo wydawało. Uważny słuchacz z każdego szkolenia wyjdzie bogatszy o przakazywaną wiedzę i silniejszy, bo każde szkolenie dowartościowuje, podnosi morale.
  Powinniśmy też pamiętać: naukę buduje się z faktów, tak jak dom z cegieł, ale samo nagromadzenie faktów jeszcze nie jest nauką, podobnie jak paleta cegieł nie jest jeszcze domem, więc na szkoleniach bądźmy skupieni, zadawajmy pytania i róbmy notatki by móc później zbudować (w oparciu o tę wiedzę) coś z czego będziemy dumni.

  • Bardzo trafne porównanie z tymi cegłami. Dziękuję za ten komentarz.