Relacja z Polish National Sales Awards

Rozdanie Oscarów w dziedzinie sprzedaży

Był chłodny wieczór 26 października 2012 roku. Za szybą mojego samochodu ukazał się widok pięknego, białego budynku Businessman Institute. Ośrodek położony jest w samym środku niewielkiego lasu i to właśnie tutaj miała odbyć się gala konkursu Polish National Sales Awards.

?

More...

Dojeżdżając na miejsce wiedziałem, że obecnych będzie tam wielu nietuzinkowych gości. Nie myliłem się, parking wypełniony był już prawie po brzegi pomimo tego, że przybyliśmy z żoną przed czasem. Gdy weszliśmy do środka budynku, moją uwagę zwróciła ciepła atmosfera tego miejsca. Wszędzie dało się słyszeć dźwiękikuluarowych rozmów prowadzonych przy lampce szampana.

Po zajęciu miejsc przy stołach rozpoczęła się właściwa część gali. Swoją mowę powitalną wygłosiła Pani prezydent miasta Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz. Na sali obecni byli przedstawiciele świata nauki, biznesu oraz polityki. Przy stołach zasiadali również najlepsi menedżerowie oraz liderzy sprzedaży w Polsce. Ranga, atmosfera oraz oprawa tego wydarzenia przypominała uroczystość rozdania Oskarów.

Po wystąpieniu Pani prezes PNSA - Elżbiety Pełki, rozpoczęła się ceremonia ogłoszenia wyników, a więc wręczania statuetek oraz wyróżnień dla najlepszych sprzedawców w poszczególnych kategoriach konkursu.

W pewnym momencie przyszła kolej na ogłoszenie wyników w kategorii, na którą tak na prawdę czekaliśmy - ?Menedżer branży MLM?. Emocje sięgały zenitu. Na sali zapanowała cisza. Prowadzący odczytał wynik - najlepszym menedżerem branży MLM w Polsce został Paweł Lenar.

Najważniejsze słowa padły jednak po wręczeniu statuetki z ust prowadzącego - Michała Plinkiewicza. Po wręczeniu statuetki stwierdził: ?To co robicie w MLM jest niesamowite, tak na prawdę tworzycie wspaniałe organizacje, w których ludzie nawzajem sobie pomagają. To niespotykane?.

Myślę, że miał rację. Dlatego uważam, że takie konkursy jak PNSA pozwalają na pokazanie profesjonalnego podejścia do branży szerokiemu audytorium. Sądzę, że dużą ?wartością dodaną? tego konkursu była możliwość poznania działalności w MLM od tej prawdziwej i rzetelnej strony.

Gdy kilka lat temu podjąłem decyzję o zaangażowaniu się w branży MLM - postanowiłem, że jeśli mam działać w tym biznesie i odnosić sukcesy to muszę postawić na profesjonalizm. Byłem owładnięty wizją stworzenia dochodowego biznesu ale opartego na jasnych zasadach i zdrowych pozytywnych emocjach. Bez fałszywych obietnic. Ta wizja została zrealizowana.

Komisja bardzo dokładnie i skrupulatnie oceniła moje wyniki biznesowe, umiejętność tworzenia zespołów sprzedażowych - zgodnie z branżowym kodeksem etycznym. Komisja brała również pod uwagę umiejętność pracy zespołowej i realizowanie postawionych celów, przy jednoczesnym kreowaniu pozytywnego wizerunku branży.

Cele Polish National Sales Awards

 • Budowanie, rozwój oraz wdrażanie najwyższych standardów sprzedaży na rynku polskim.
 • Działanie na rzecz promowania najlepszych praktyk stosowanych w sprzedaży, nagradzania i wyróżniania najwyższych standardów oraz etycznych zachowań.
 • Motywowanie do osiągania jak najlepszych wyników sprzedażowych.
 • Pomoc firmom w zwiększeniu sprzedaży, zmotywowanie zespołów do wydajniejszej pracy, podniesienie kompetencji do najwyższego poziomu.
 • Nacisk na rozwój sektora sprzedaży, a co za tym idzie wpływ na utrzymanie prężnego rozwoju gospodarczego Polski.

Warto dodać, że w tym roku konkurencja w każdej kategorii konkursu była bardzo wysoka.

O wysokim profesjonalizmie i wnikliwych analizach komisji sędziowskiej świadczy fakt, że w tym roku w kilku kategoriach nie została przyznana nagroda główna. Wyłonione zostały jedynie osoby wyróżnione. Tym bardziej cieszy fakt, że profesjonalizm oraz etyka prowadzonej działalności są w naszym kraju zauważane i doceniane.

Chciałbym podziękować wszystkim naszym partnerom biznesowym którzy przyczynili się do otrzymania tego najbardziej prestiżowego wyróżnienia w dziedzinie sprzedaży w Polsce.

Zastrzegam sobie prawo do usuwania komentarzy, które są złośliwe, ofensywne lub niezwiązane z tematem.
Więcej informacji w Polityce Komentarzy.

 • Bardzo, bardzo serdeczne gratulacje!!!

 • Gratulacje. Na pewno w pełni zasłużona nagroda! Pozdrawiam.

 • Gratuluję i podziwiam!

 • Gratulacje!

 • Gratulacje.

 • Gratulacje:)

 • Gratuluję Paweł !!!

 • Cóż, komisja wiedziała doskonale, komu wręczyć nagrodę. Gratulacje, Paweł! Zasłużyłeś na to ciężką pracą i oby tak dalej. Trzymaj kurs 🙂

 • „To co robicie w MLM jest niesamowite, tak na prawdę tworzycie wspaniałe organizacje, w których ludzie nawzajem sobie pomagają. To niespotykane”- i to jest najlepsze uzasadnienie istnienia MLM . Gratulacje Paweł !!

 • Takze przylanczam sie do Gratulacji.Pozdrawiam..