Multi Level Marketing

Wywiad z Mirosławem Luboń

Czym jest Multi Level Marketing? Jaka jest różnica pomiędzy marketingiem sieciowym, a sprzedażą bezpośrednią? Jak wyglądają perspektywy rozwoju MLM w Polsce? Czy w tej branży można zbudować dochodowy biznes? Są to pytania, które niezmiennie pojawiają się podczas spotkań i rozmów każdego networkera.

More...

Mam przyjemność przedstawić, jako pierwszy, nigdzie wcześniej nie publikowany materiał.Jest to wywiad dotyczący marketingu sieciowego przeprowadzony przez Kamila Sabatowskiego z dyrektorem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej - Mirosławem Luboń.

Jest to bardzo konkretny, stonowany oraz merytoryczny wywiad dotyczący tego czym tak na prawdę jest Multi Level Marketing. Dowiesz między innymi jak odróżnić profesjonalną firmę MLM od piramidy finansowej. Jest to świetny wywiad, który jednoznacznie oddziela ziarno od plew.

To nagranie powinna obejrzeć każda osoba zainteresowana tematem MLM.

Co sądzisz o tym wywiadzie? Jeśli Ci się podoba, udostępnij go znajomym.
Napisz proszę poniżej swój komentarz.

Zastrzegam sobie prawo do usuwania komentarzy, które są złośliwe, ofensywne lub niezwiązane z tematem.
Więcej informacji w Polityce Komentarzy.

  • Bardzo ciekawy wywiad myślę że każdy dystrybutor powinien obejrzeć ten materiał

  • Wywiad, który osobom sceptycznie nastawionym do MLM wyjaśni wiele kwestii.
    Świetny, polecam!

  • Rozwiewa wszelakie wątpliwości , dobry materiał dla ludzi zaczynających przygodę z marketingiem sieciowym

  • Każdy rozpoczynający działalność w MLM powinien to obejrzeć. Warto polecić wśród swoich Dystrybutorów.

  • Dobrze przeprowadzony wywiad informujacy przejrzyscie i dosyc bogato informacyjnie o tematyce MLM, co to jest , jakie sa elementarne roznice w stosunku do piramid finansowych.Dlaczego mi to utkwilo??Spotykam sie na forach tematycznych dyskusyjnych z roznymi odcieniami definiowania MLM.To bardzo wazne zeby te glowne zasady i doktryny dzialanlosci sprzedazy sieciowej byly nalezycie przedstawiane i nie wywolywaly w kregach publicznych podstaw ze to jest cos nie przejrzystego i ma jakies symptomy niezgodnie z prawem funkcjonujacych mechanizmow firmowych..Tak nie jest..prosze to dokladnie sobie posluchac, zwlaszcza jakie mozliwosci sa dla sprzedawcy..takze dla klienta.A przy okazji dowiedzialem sie cos wiecej, film ciekawy i interesujacy takze dosyc ladnie dobrany podklad muzyczny..